Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
Kalendarz parafialny
Foto galeria
Galeria
Stałe informacje


Nowenna do

M. B. Ludomskiej

Środa

……………………………

Msza św.

o powołania

Pierwszy Czwartek

……………………………

Modlitwy ku czci

św. Jana Pawła II

22 Dzień Miesiąca


Warto wiedzieć

Radio Emaus

Telewizja z wartościami

Kino pod Aniołem

Rodzina rodzinie

 

Szybki kontakt

ludomy@archpoznan.pl

tel.: 67 283 61 14

 

Porządek Mszy Świętych

W dni powszednie
o godz. 18:00
……………………………

W niedziele i święta
o godz. 8:30, 10:00, 11:15

……………………………

W święta zniesione
o godz. 10:00 i 18:00
 

Kancelaria parafialna Kontakt
Cmentarz

Wykaz nieopłaconych grobów.

Data dodania: 2018-04-12

kwatera

rząd

grób

nazwiska, imiona, daty: ur. i śm.

data

wygaśnięcia

A

a

07

Filoda Grzegorz, ur. 27/08/1959, zm. 09/04/1996

22/04/2016

A

b

14

Wielgosz Władysław, ur. 17/08/1892, zm. 18/06/1967

18/06/1987

A

b

19

Bakiera Marta, ur. 30/10/1910, zm. 21/01/1992
Bakiera Michał, ur. 01/09/1906, zm. 20/08/1953

21/01/2012

A

b

20-21

Troczyńska Stanisława, ur. 04/04/1896, zm. 21/09/1983
Troczyński Ignacy, ur. 09/07/1888, zm. 01/10/1957

21/09/2013

A

c

03

Sujak Jan, ur. 13/06/1889, zm. 02/09/1971

02/09/1991

A

c

35

Chwiałkowska Paulina, ur. 09/01/1930, zm. 23/04/1950

18/10/2017

A

d

08-09

rezerwacja

24/02/2013

A

d

12

Bukowski Franciszek, ur. 10/10/1874, zm. 23/04/1952

23/04/2012

A

d

13

Pasierbek Regina, ur. 14/12/1867, zm. 02/02/1951

02/05/2016

A

d

19

Maksymczak Józef, ur. 06/08/1901, zm. 10/08/1958

16/01/2018

A

d

23

Czarna Maria, ur. 09/03/1889, zm. 10/08/1955

10/08/2015

A

f

06-07

Bednarek Jan, ur. 10/06/1877, zm. 06/07/1952
Bednarek Maria, ur. 26/08/1884, zm. 23/06/1974

27/05/2017

A

f

09-10

Kotlińska Kazimiera, ur. 21/02/1876, zm. 11/05/1955
Kotliński Józef, ur. 17/03/1884, zm. 15/01/1969

15/01/1989

A

f

11-12

Seweryn Marianna, ur. 22/01/1887, zm. 23/01/1967
Seweryn Stanisław, ur. 21/01/1912, zm. 25/12/1995
Seweryn Teofil, ur. 12/02/1883, zm. 10/04/1956

25/12/2015

A

f

14

Wolińska Maria, ur. 02/02/1868, zm. 04/06/1914

02/02/2002

A

g

02-03

Śniegocka Katarzyna, ur. 24/08/1887, zm. 19/01/1969
Śniegocka Łucja, ur. 17/11/1927, zm. 17/09/1952

19/01/2015

A

g

30

Zeiske Marianna, ur. 30/11/1874, zm. 05/10/1957

05/10/1977

A

h

06

Piechocka Anna, ur. 19/09/1929, zm. 26/06/1956

21/04/2015

A

i

03

Rybarski Jakub, ur. 25/09/1885, zm. 12/01/1953

12/01/1973

A

i

13-14

Kucińska Maria, ur. 06/12/1903, zm. 31/01/1977
Kuciński Franciszek, ur. 15/12/1898, zm. 06/07/1977

10/02/2017

A

i

22-23

Ławecka Rozalia, ur. 28/08/1889, zm. 20/06/1959

20/06/1979

A

i

24-25

Krawczak Marianna, ur. 19/08/1888, zm. 05/07/1965
Krawczak Mieczysław, ur. 24/12/1890, zm. 07/08/1959

05/07/1985

A

j

01-02

Pielucha Bernard, ur. 31/07/1910, zm. 11/08/1985
Pielucha Helena, ur. 12/11/1913, zm. 04/10/1994

04/10/2014

A

j

15

Michalska Anastazja, ur. 08/09/1879, zm. 29/05/1960
Michalski Stanisław, ur. --/--/1873, zm. 22/10/1946

29/05/1980

A

j

22

Miklejewska Wiktoria, ur. 23/02/1912, zm. 19/04/1983
Miklejewski Stanisław, ur. 05/06/1905, zm. 30/09/1960

19/04/2003

A

j

30-31

Sielezin Franciszek, ur. 27/09/1880, zm. 30/01/1960
Sielezin Joanna, ur. 28/05/1899, zm. 03/11/1982

13/12/2012

B

a

30-31

Olech Maria, ur. 06/01/1882, zm. 13/04/1941
Olech Michał, ur. 05/09/1889, zm. 26/03/1974

26/03/1994

B

c

33

Żwawiak Wiktoria, ur. 17/09/1882, zm. 11/03/1962

11/03/1987

B

d

05-06

Fórman Leonard, ur. 21/07/1890, zm. 12/02/1933
Fórman Stanisław, ur. 16/09/1896, zm. 12/02/1933

16/09/2016

B

d

07

Wolińska Stanisława, ur. 24/10/1905, zm. 25/07/1995
Woliński Jakub, ur. 24/07/1869, zm. 18/02/1933

25/07/2015

B

d

12-13

Rakowska Zofia, ur. 23/03/1915, zm. 13/07/1960
Rakowski Marian, ur. 15/04/1911, zm. 31/01/1998

31/01/2018

B

d

19

Wendlandt Bolesław, ur. 04/09/1890, zm. 26/10/1976

26/10/2016

B

d

36

Dymek Maria, ur. 15/09/1904, zm. 24/02/1934

24/02/1954

B

e

21

Borowiak Szczepan, ur. 28/09/1901, zm. 27/04/1984

10/10/2014

B

e

22

Borowiak Bolesław, ur. 28/07/1939, zm. 22/01/1996
Borowiak Marianna, ur. 14/11/1897, zm. 11/12/1972

22/01/2016

B

e

29

Endler Bronisława, ur. 08/09/1920, zm. 15/04/1974
Endler Franciszek, ur. 23/03/1917, zm. 28/08/1994

28/08/2014

B

e

33

Świątek Wojciech, ur. 06/03/1904, zm. 10/08/1974

18/10/2014

B

f

12

Jaśkiewicz Gabryela, ur. 15/03/1918, zm. 17/12/1997
Jaśkiewicz Roman, ur. 04/06/1904, zm. 01/10/1976

17/12/2017

B

g

12

Bobrowska Franciszka, ur. 28/11/1885, zm. 15/04/1977

15/04/1980

B

h

01

Rogalka Joanna, ur. 17/08/1909, zm. 25/08/1987

27/06/2017

B

h

03

Rogalka Józef, ur. 31/01/1903, zm. 08/01/1972

31/10/2012

B

h

12-13

Żwawiak Klemens, ur. 28/10/1911, zm. 31/05/1980
Żwawiak Teresa, ur. 20/08/1920, zm. 24/02/1983

24/02/2003

B

i

16-17

Bydołek Ignacy, ur. 10/08/1905, zm. 30/04/1974
Bydołek Rozalia, ur. 29/09/1879, zm. 21/05/1928
Bydołek Zofia, ur. 22/02/1908, zm. 24/12/1985

24/12/2005

B

i

28

Domagała Henryk, ur. 26/07/1947, zm. 21/10/1984

21/10/2011

B

j

02

rezerwacja

06/02/2018

B

j

03

Kmita Krzysztof, ur. 04/11/1961, zm. 17/01/1993

17/01/2018

B

j

30-31

Frankiewicz Helena, ur. 02/02/1912, zm. 09/09/1980
Frankiewicz Jan, ur. 23/03/1907, zm. 05/12/1987

05/12/2007

B

k

08-09

Bogała Agnieszka, ur. 15/01/1904, zm. 03/01/1985
Bogała Teodor, ur. 01/11/1906, zm. 28/07/1976

03/01/2010

B

l

29-30

Witkowska Helena, ur. 08/01/1929, zm. 11/05/1983
Witkowski Tadeusz, ur. 23/05/1933, zm. 26/05/1994

26/05/2014

B

l

35-36

Adamska Franciszka, ur. 04/08/1900, zm. 18/03/1988
Adamski Mateusz, ur. 19/09/1893, zm. 23/01/1982

31/12/2014

B

ł

18

Czarnecki Stefan, ur. 13/12/1933, zm. 26/06/1996

26/06/2016

B

ł

22

Polkowski Zygmunt, ur. 27/02/1931, zm. 07/05/1997

07/05/2017

B

m

24

Witkowski Jacek, ur. 04/07/1960, zm. 22/02/1998

22/02/2018

C

a

18

Endler Stanisława, ur. 22/10/1881, zm. 17/10/1950

17/10/1970

C

b

11

Frieske Jarosław, 20/12/1968, zm. 11/01/1995

11/01/2015

C

c

08-09

Pocentek Antonina, ur. 05/06/1909, zm. 06/04/1977
Pocentek Stanisław, ur. 19/02/1887, zm. 27/11/1971

08/09/2015

C

c

36

Nowak Benigna, ur. 18/08/1889, zm. 14/10/1970

14/10/1990

C

d

20-21

Kmiecik Zofia, ur. 25/04/1926, zm. 16/12/1975
Łuszpak Eugeniusz, ur. 04/09/1946, zm. 27/09/1996
Posanow Jan, ur. 04/04/1893, zm. 11/06/1968
Posanow Marianna, ur. 28/01/1887, zm. 13/06/1963

27/09/2016

C

e

18

Cieślik Leon, ur. 22/05/1919, zm. 03/02/1992
Cieślik Władysława, ur. 23/01/1914, zm. 17/02/1982

28/02/2017

C

e

28

Pyśniak Marianna, ur. 10/06/1886, zm. 15/02/1965

15/02/1985

C

e

33-34

Pielucha Adam, ur. 29/04/1940, zm. 09/04/1991

09/04/2016

C

f

15

Kielma Apolonia, ur. 28/10/1891, zm. 08/05/1965

08/10/2015

C

g

07-08

Żwawiak Ewa, ur. 13/05/1912, zm. 31/03/1966
Żwawiak Michał, ur. 03/09/1906, zm. 30/07/1970

28/09/2017

C

g

19-20

Łyczywek Stanisław, ur. 31/03/1900, zm. 14/02/1967
Łyczywek Stanisława, ur. 06/04/1902, zm. 02/06/1970

02/06/1990

C

h

32

Rosołek Kazimierz, ur. 29/11/1878, zm. 30/05/1969

28/09/2017

C

h

33-34

Olech Rozalia, ur. 30/05/1918, zm. 17/06/1969
Olech Stefan, ur. --.--.1909, zm. 20/04/1986

20/04/2006

C

i

21

Łykowska Magdalena, ur. 27/05/1893, zm. 30/08/1968
Rogalska Anna, ur. 24/11/1907, zm. 13/04/1988

13/04/2008

C

i

22

Wrzeszcz Franciszka, ur. 29/03/1890, zm. 29/03/1975
Wrzeszcz Jan, ur. 23/06/1896, zm. 08/10/1968

29/10/2015

C

i

24

rezerwacja

29/04/2014

C

i

28-29

Jezierska Augusta, ur. 28/07/1883, zm. 05/01/1969
Jezierski Jan, ur. 12/05/1889, zm. 07/07/1973

07/12/1993

C

i

35-36

Śleszyńska Józefa, ur. 07/06/1914, zm. 25/01/1997
Śleszyński Lucjan, ur. 19/05/1912, zm. 07/05/1985

25/01/2017

C

j

10

Nowacka Teresa, ur. 12/02/1924, zm. 28/12/1997
Nowacki Marian, ur. 04/07/1915, zm. 30/12/1985

28/12/2017

D

a

09-10-11

Głowacka Marianna, ur. 22/08/1909, zm. 22/02/1995
Głowacki Bernard, ur. 03/10/1907, zm. 24/05/1978
Głowacki Stanisław, ur. 20/04/1946, zm. 20/01/1994

22/02/2015

D

c

01

Seweryn Tadeusz, ur. 04/03/1920, zm. 20/10/1997
Seweryn Włodzimierz, ur. 30/09/1917, zm. 25/12/1945

20/10/2017

D

f

01

Knowczyńska Franciszka, ur. 24/02/1884, zm. 21/03/1945
Knowczyński Marian, ur. 08/08/1921, zm. 20/03/1989

26/10/2012

D

f

07

Siejakowski Marek, ur. 19/07/1971, zm. 22/09/1991

22/09/2016

D

f

08

Polarczyk Jan, ur. 21/06/1858, zm. 30/12/1946

23/06/2005

D

f

13

Sujak Agnieszka, ur. 02/09/1879, zm. 23/02/1947

23/02/1967

D

f

14

Napierała Józef, ur. 16/09/1922, zm. 22/06/1982
Napierała Leonora, ur. 17/07/1924, zm. 01/01/1983

01/01/2003

D

s

13

Surma Roman, ur. 12/04/1946, zm. 16/07/1996

16/07/2016

D

s

14

Surma Jan, ur. 20/01/1954, zm. 12/11/1990

12/10/2010

D

s

15-16

Surma Tadeusz, ur. 10/07/1908, zm. 23/11/1989
Surma Wiktoria, ur. 20/11/1911, zm. 06/01/1995

06/01/2015

E

b

08-09

Dmytrusińska Irena, 26/04/1920, zm. 25/02/1995

Dmytrusiński Wacław, ur. 04/01/1926, zm. 06/09/1997

06/09/2017

E

b

12

Filoda Helena, ur. 08/09/1911, zm. 11/01/1996

11/01/2016

E

b

14

Sell Michał, ur. 03/07/1867, zm. 02/02/1944

02/02/2012

E

c

05

Leśniak Kunegunda, ur. 19/01/1895, zm. 17/05/1984
Leśniak Władysław, ur. 22/08/1887, zm. 27/09/1943

17/05/2016

E

c

09

Ratajczak Magdalena

07/08/1963

E

c

10

Pedde Paweł, ur. 10/03/1967, zm. 03/08/1993

03/08/2013

E

c

13

rezerwacja

01/01/2016

E

d

11

Ciesielska Klementyna, ur. 17/11/1897, zm. --/11/1943

05/10/2005

E

e

07

Franciszek Pedde, ur. 16/09/1950, zm. 16/110/1976

07/10/2016

E

g

05

Napierała Franciszek, ur. 27/12/1902, zm. 04/02/1983
Napierała Władysława, ur. 12/03/1910, zm. 02/10/1996

02/10/2016

E

g

06-07

Dymek Helena, ur. 28/08/1894, zm. 08/08/1966
Dymek Józef, ur. 30/06/1892, zm. 08/12/1940

24/05/2016

E

j

04

Pasierbek Wojciech, ur. , zm.

02/05/2016

E

l

01

Więckowski Józef, ur. 17/02/1880, zm. 20/03/1937

20/03/1957

G

a

10-11

rezerwacja

08/03/2016

G

e

12

rezerwacja

05/04/2017

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Chrzciciela
64-603 Ludomy 70, Archidiecezja Poznańska
wykonanie: e-parafia.net